Milkymeter i unikalna TECHNOLOGIA MICROWETER, która umożliwia wykorzystanie mikrofal jako energii do milkymeter, zostały wynalezione przez dwóch młodych duńskich inżynierów, mgr Henrika Schneidera i mgr Kristiana Lindberga-Poulsena, którzy spotkali się na Duńskim Uniwersytecie Technicznym (DTU) podczas ich studiów doktoranckich.

Pomysł poprawy ogrzewania w kuchence mikrofalowej pojawił się w 2013 roku. Henrik i Kristian często używali kuchenki mikrofalowej do podgrzewania obiadu i byli sfrustrowani problemem zawsze przegrzania lub przegrzania jedzenia. Uznali, że powinno być to możliwe lepiej, i wspólnie wymyślili metodę pomiaru temperatury, a tym samym kontrolowania procesu ogrzewania w kuchence mikrofalowej. W oparciu o ten pomysł założyli firmę Senserna.

W tym czasie córka Henrika była jeszcze dzieckiem, potrzeba szybkiego podgrzania butelki do odpowiedniej temperatury była powodem, dla którego Senserna zdecydowała, że pierwszym produktem, który zastosuje TECHNOLOGIĘ MICROWETER, powinien być produkt, który umożliwiłby podgrzanie butelki dziecka w kilka sekund do odpowiedniej temperatury w kuchence mikrofalowej, dzięki czemu życie rodziców jest nieco łatwiejsze. Narodził się pomysł milkymeter. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl